seo
no-image-4727
Binlerce sektörün yüzlerce ihtiyacını karşılayan kısa dönemli ya da uzun dönemli çalışma alanları artık çok uzakta değil. Kişi veya bütün bir ekip için, bir gün, hafta, ay veya y

Günlük Kiralık Hazır Paylaşımlı Ofisler

Binlerce sektörün yüzlerce ihtiyacını karşılayan kısa dönemli ya da uzun dönemli çalışma alanları artık çok uzakta değil. Kişi veya bütün bir ekip için, bir gün, hafta, ay veya yıllarca çalışmak için bir ofis kiralayabilirsiniz.
İşinizdeki değişikliklere göre genişleme veya küçülme özgürlüğüyle ihtiyaç duyduğunuz çalışma alanını hemen bugün kiralayın. İstediginiz sıklıkta kullanma esnekliği sağlayan uygun maliyetli ofis alanı. Hiçbir taahhüt olmadan hazır ofisinize dilediğiniz zaman erişin ve kullanmaya başlayın- saatlik rezervasyon yaptırabilirsiniz.
Sık seyahat edenler, evden çalışanlar, ofisini sürekli kullanmayan profesyoneller artık kullanmadığınız bir ofis için aylık ücret vermek zorunda değilsiniz. Çok kısa bir sürede prestijli bir kartvizit adresiniz, size ait bir telefonunuz ve özel sekreteriniz olabilir.
İstanbul Avrupa-Anadolu Yakası, Ankara, İzmir gibi iş dünyasının kalbinin attığı lokasyonlar başta olmak üzere birçok şehirde projelerinize uygun zamanda ofisler kiralayabilirsiniz.

Firma Detayları


Firma Yetkilisi erkan tonbul
Web Site Adresi Web Siteyi Ziyaret Et
İlçe beykoz
İl istanbul
E-mail gunlukkiralikofis@gmail.com
Telefon 05465472816
Adres Rüzgarlıbahçe Mah. Cumhuriyet Cd. No: 35/6 Kavacık/Beykoz - İstanbul
Kategori
Anahtar Kelimeleriniz          

Firma İle İletişim Kur Firma ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurunuz.


Open in Google Maps

FİRMA KONUMU