seo
Haskaya Nakliyat Evden Eve Eşya Taşımacılık firması olarak bu zamana dek birçok kuruluşlara, kamu hizmetlerine, fuar ve stand kurulumlarına, şirketlerin ofis ve büro eşyalarının taşınm
Ülke Turkey
Bölge İstanbul
distance: 5,428 Kilometers

Has-Kaya Nakliyat

Haskaya Nakliyat Evden Eve Eşya Taşımacılık firması olarak bu zamana dek birçok kuruluşlara, kamu hizmetlerine, fuar ve stand kurulumlarına, şirketlerin ofis ve büro eşyalarının taşınma sağladık. Nakliye hizmetinde uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet veren kurumumuz eşya taşımada yılların getirdiği deneyim ve tecrübeyi teknoloji ile endekslemiştir.

Bu zamana dek lojistik ve nakliye hizmetlerinde geliştirilen her türlü teknolojik ekipmanları ve ambalaj malzemelerini kullanarak nakliye hizmetinde lider firma prensibini hedeflemekteyiz.

Haskaya Nakliyat olarak firmamız Avrupa standartlarında nakliye hizmeti, müşteri ilişkilerinde her zaman anlayış sahibi bir kurumdur. Kurumumuz 16, 24, 39, 48 ve 100 metre küpe kadar hacimleri olan her türlü eşyalarınız için uygun araç filolarımız ile sizlere hizmet sağlamaktadır. Bütün ev eşyalarınızın yanı sıra parça eşyalarınız için daha küçük araçlarımız ile de sizlere nakliye hizmeti sağlamaktayız.

Her türlü eşyanıza uygun kasası olan araçlarımız ile tekstil sektöründe de taşıma hizmeti sunmaktayız. Özel askılı kabini olan araçlarımızla kıyafet taşımını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Tozu ve kiri hiçbir şekilde içeri almayan, özel havalandırmalı bölmelerden oluşan araçlarımız ile eşyanızın taşınması sırasında nem ve rutubet gibi denenlerden ötürü zarar görmesini engellemekteyiz.

Haskaya nakliyat olarak gümrük işlemleri gibi birçok konuda uzman ekibimiz ile şehir içi ya da şehirlerarası her türlü, eşyanızın nakliye hizmetini sunmaktayız. Yeni araçlarımız ile çok daha kısa bir zaman içerisinde nakliye hizmeti alabilirsiniz.

Eşya taşıma Sisteminde ilk gelen hizmetimiz ekspertiz hizmetidir. Bu hizmet ile eşyanızın sigorta bedelini belirleyerek taşınma esnasındaki olumsuzluklara karşı sigortalamaktayız.

Ekspertiz hizmetimizin ayrıca en önemli hizmeti eşyanızın miktarı ve cinsini belirleyerek taşıma esnasında kaç personel gerektiği, hangi konularda uzman personele ihtiyaç duyulacağı gibi birçok unsuru belirleyerek taşınma planı belirlemektir. Bu sayede nakliye hizmetini sağlarken hiçbir şekilde sorunla karşılaşmadan zamanında sorunsuz iş teslimi yapmak.

Firma Detayları


Firma Yetkilisi ömer şerif haskaya
Web Site Adresi Web Siteyi Ziyaret Et
İlçe sultanbeyli
İl istanbul
E-mail haskayanakliye@gmail.com
Telefon 444 62 90
Adres Battal Gazi Mah. Selçukhan Cd. No:67 Sultanbeyli / İSTANBUL
Ülke Turkey
Bölge İstanbul
distance: 5,428 Kilometers
Address Battalgazi Mahallesi, Sandal Sk. No:20, 34935 Sultanbeyli/İstanbul, Turkey
Kategori
Anahtar Kelimeleriniz                 

Firma İle İletişim Kur Firma ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurunuz.


Open in Google Maps

FİRMA KONUMU