seo
konkordato-nedir-1024x683.jpg
Ülkemizde yaşanan olumsuz ekonomik gelişmeler neticesinde firmaların içinde bulunduğu ekonomik krizin aşılması adına kanunen tanınmış olan konkordato müessesinden yararlanılması için
distance: Unknown

iflas konkordato

Ülkemizde yaşanan olumsuz ekonomik gelişmeler neticesinde firmaların içinde bulunduğu ekonomik krizin aşılması adına kanunen tanınmış olan konkordato müessesinden yararlanılması için hukuki hizmet alınmasında fayda bulunmaktadır. Firmaların ticari hedeflerini ve gelişme taleplerini göz önünde bulundurarak ileride meydana gelmesi muhtemel telafisi imkansız zararlara uğramamaları amacıyla konkordato müessesinden yararlanılması gerekmektedir. Ancak konkordato, borçlunun borçtan kurtulmasını sağlayabileceği gibi doğru uygulanmaz ve hukuki yardım alınmazsa borçluyu iflasa sürükleyebilecektir.

Zira, günümüz itibariyle bir çok firma artık konkordato ilan etmekte olup; borçlarını vadeye bağlamakta veya borçlarında ciddi miktarlarda tenzilat yapabilmektedir. Bununla birlikte başta ayakkabıcılık sektöründe faaliyet gösteren firmalar ile inşaat alanında faaliyette bulunan firmalar bu hukuki yola başvurarak ekonomik zorlukları kolaylıkla aşabilmektedir.

Firma Detayları


Firma Yetkilisi mehmet dem
Web Site Adresi Web Siteyi Ziyaret Et
İlçe çankaya
İl ankara
E-mail nnabakay@gmail.com
Telefon 05305612557
Adres yıldızevler Mah. 742 cad. c-3 blok Çankaya Ankara
distance: Unknown
Address yıldızevler Mah. 742 cad. c-3 blok Çankaya Ankara
Kategori
Anahtar Kelimeleriniz  

Firma İle İletişim Kur Firma ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurunuz.


Open in Google Maps

FİRMA KONUMU