seo
MSF Logosu- 3.jpg
MSF Basın Yayın ve Prodüksiyon, 2017 yılında Araştırmacı-Yazar Özkan Karaca tarafından kurulmuştur. Ağırlıklı olarak medya, prodüksiyon, eğitim ve enerji alanında faaliyet göstermek

MSF Basın Yayın Prodüksiyon Enerji Eğitim Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

MSF Basın Yayın ve Prodüksiyon, 2017 yılında Araştırmacı-Yazar Özkan Karaca tarafından kurulmuştur. Ağırlıklı olarak medya, prodüksiyon, eğitim ve enerji alanında faaliyet göstermektedir. Türkiye çapında birçok ulusal – yerel TV ve radyo kuruluşları ile çalışmalarını sürdürmektedir. Sinema, Belgesel, Tv Dizileri, Tv Programları, reklâm ve tanıtım filmleri yapımı ve dağıtımı yapmaktadır. Bünyesinde bir yayınevi bulunmakta ve ileride sanat-kültür yatırımlarını zenginleştirerek artırmayı planlamaktadır. Şirket yakın zaman içerisinde ulusal gazete, dergi yayımlanma çalışması yapmaktadır.

MSF Basın Yayın ve Prodüksiyon, Sektörü taklit eden değil: Çağın ötesine yenilikler sunarak değişimler getirmeyi ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek özgün farklılıklar ortaya koymak şeklinde belirtmiştir. Durmadan yarış halinde hareket ederek bunun sonunda başarının devamlılığını sağlamak anlayışı ile ekip ruhunda ve şirket vizyonun da kendilerine ideallerin terinde hedefler koymuştur.

Firma Detayları


Kategori
Anahtar Kelimeleriniz       

Firma İle İletişim Kur Firma ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurunuz.


Open in Google Maps

FİRMA KONUMU