seo
parca-ofisi-logo.png
Parça Ofisi 2014 Eylül ayında faaliyete başlamış, kullanıcılarına oto yedek parça ve oto aksesuar ürünlerini bulma konusunda kolaylık sağlamış, sektörün en genç ve en dinamik firmas
Ülke Turkey
Bölge İstanbul
distance: 5,419 Kilometers

Parça Ofisi Otomotiv Bilişim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.

Parça Ofisi 2014 Eylül ayında faaliyete başlamış, kullanıcılarına oto yedek parça ve oto aksesuar ürünlerini bulma konusunda kolaylık sağlamış, sektörün en genç ve en dinamik firmasıdır. Resmi adıyla Parça Ofisi Otomotiv Bilişim San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak bilinmektedir. Parcaofisi.com online alışveriş sitesiyle, kullanıcılarına araba aksesuarları ve araba parçaları satın alma işlemlerinin tümünde %100 destek ile günümüze kadar genişleyen bir ivmede yoluna devam etmiştir.
Parcaofisi.com online alışveriş sitemizde öncelikli olarak zor bulunan otomobillerin yedek parçaları için özel çalışmalarla yolumuza çıktık. Ülkemizde sıkça tercih edilen, ancak yetkili servis ağı yeterli olmayan, özellikle Uzakdoğu grubunda bulunan birçok otomobilin yedek parça listesine sayfamızda yer verdik. Geely, Chery, Tata, Proton, Dfm, Ssangyong markalarının yedek parça ihtiyaçlarında, kullanıcılarımıza doğru seçimlerle yönlendirme yaparak hizmetimize başladık. Birçok araç markasında yetkili servis fiyatlarının altında fiyatlar sunan parcaofisi.com oto yedek parça konusunda Türkiye’nin bilinen markaları arasına girmiştir. Kia, Mazda, Mitsubishi, Suzuki, Toyota, Nissan, Daewoo, Daihatsu, Honda markalarının oto yedek parça arayışlarını, yetkili servis fiyatlarına oranla daha cazip fiyatlarla siz değerli kullanıcılarımıza sunmaktayız.

Firma Detayları


Firma Yetkilisi Parça Ofisi
Web Site Adresi Web Siteyi Ziyaret Et
İlçe Şişli
İl İstanbul
E-mail parcaofisitr@yandex.com
Telefon (0212) 234 31 34
Adres İzzetpaşa mahallesi Ayazma Yolu Sokak 35/A Şişli İstanbul
Ülke Turkey
Bölge İstanbul
distance: 5,419 Kilometers
Address Istanbul, İzzetpaşa Mahallesi, Şişli, Turkey
Kategori
Anahtar Kelimeleriniz        

Firma İle İletişim Kur Firma ile iletişime geçmek için aşağıdaki formu doldurunuz.


Open in Google Maps

FİRMA KONUMU