seo

İstanbul Petek Temizliği


23 Kasım 2018 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Genel


Birçok insan bilinçsiz bir şekilde su giderlerine çöpler atarak ya da temizliğini baştan savma yaparak su tesisatı sorunlarına davetiye çıkarmaktadırlar. Bunun için her insanın su tesisatı bakımı ya da tıkanıklık açma gibi konularda temel bilgileri bilmesi gerekir. Bu sayede oluşabilecek tesisat sorunlarını önceden önlemek mümkün olabilir.

Su Kaçaklarında Yapılması Gerekenler

Su kaçağı genel olarak kendini duvarlarda oluşan su lekeleri ya da nemlenmeler şeklinde gösterir. Su kaçağı olduğunun fark edildiği zaman ilk yapılması gereken işlem suyun vanadan kapatılmasıdır. Daha sonra su kaçağı tespiti yapmak üzere bir tesisatçı çağırılarak tamirat işlemine başlanmalıdır. Onarılmazsa kaçak sorunu aynı binada yaşayan diğer insanları da etkileyebilir.

Isınma Konusunda Ortaya Çıkabilecek Sorunlar

Özellikle kış mevsiminde kullandığımız ısıtma sistemlerinde kullanıma bağlı olarak çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir. Bunlardan biri kaloriferlerdeki suların kirlenmesidir. Bunun için uygulanacak kalorifer petek temizliği ile ısınma konusunda daha iyi sonuçlar alınabilir. Ayrıca petek temizliği dışında merkezi sistemlerde kazan, kat kaloriferlerinde ise kombilerin bakımı vaktinde yaptırılmalıdır.

Asya Tesisat olarak; Kalorifer petektemizliği, petek temizliği, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş açma, gider tıkanıklığı açma gibi ve daha birçok tesisat işlerinizde hizmetlerimizi İstanbul ilinde ve aşağıdaki ilçelerde aktif olarak gerçekleştirmekteyiz.

Bahçelievler – Arnavutköy – Avcılar – Bağcılar – Bakırköy- Başakşehir
Bayrampaşa – Beşiktaş – Beylikdüzü – Beyoğlu – Büyükçekmece – Çatalca
Esenler – Esenyurt – Eyüp – Fatih – Gaziosmanpaşa – Güngören
Kâğıthane – Küçükçekmece – Sarıyer – Silivri – Sultangazi – Şişli – Zeytinburnu

Yukarıdaki tüm ilçelerde eksiksiz ve kusursuz hizmet anlayışını benimseyen firmamız size bir telefon kadar yakın!

www.asyatesisat.com
www.asyatesisat.org