seo

Sesli Chat’ e Giriş Ve Activex Eklentisini Yükleme


20 Ekim 2018 Facebook Twitter LinkedIn Google+ Genel


Birçok farklı sitede eski sistemlerde kullanılmakta olan sadece yazışma ve ses destekli sohbet imkanları sunulurken bu sayfa üzerinde sesli chat gerçekleştirirken aynı zamanda video destek imkanından faydalanabilirsiniz. Telefon ve diğer yazılımlar ile birlikte uzun süreli ve zahmetli bir sesli görüşme sağlamak yerine bu sayfada çok daha pratik bir şekilde videolu sohbet gerçekleştirebilirsiniz.

Sesli Chat Gerçekleştirirken Ekstra Güvenlik

Günümüzde birçok sayfa üzerinde sesli chat işlemleri gerçekleştirirken robot üyeler ile karşılaşabilir ve sayfa güvenliği tam bir şekilde sağlanmadığı için sohbetleriniz ve sohbetlerde kullandığınız ifadeler başka ortamları aktarılabilir. Bu nedenle chat yaparken tam bir güvenlik ve rahatlık talep ediyorsanız, bu sayfayı tercih edebilir ve iç rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Sesli Chat Ortamında Her Bölgeden Arkadaş

Sesliv sayfası üzerinde sesli chat işlemleri gerçekleştirirken istediğiniz her bölgeden arkadaş arama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle siteden ciddi bir ilişki veya arkadaşlık kurduğunuz insanlarla gerçek hayatta da görüşebilirsiniz. Bu nedenle sesliv.com sayfası üzerinde üyelik gerçekleştirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Sitemize girdikten sonra sohbet edebilmeniz için “Activex” indirmeniz ve bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir.

Öncelikle activex nedir? Bunun cevabını sizlerle paylaşalım. Activex internet explorer üzerinde çalışabilen web app ayarı ile windows programlarında genellikle kullanılan bir eklentidir.

Activex eklentisini sesliv.com web adresimizdeki en üst kısımda bulunan Activex İndir butonundan kolayca indirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda eklentiyi nasıl indirebileceğiniz hakkında detaylı bir video paylaşılmıştır. Bu videoyu izleyerek activex kurulumunu kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Videomuz, Sesli ve Görüntülü Chat Sohbet Sitesi Sesliv.com‘a Girip Eğlence Dünyasına ÜCRETSİZ ve ÜYELİKSİZ Katılmak İsteyenler İçin Hazırlanmış Bir Videodur. Videomuzu İzleyerek Sitemize Kolayca Giriş Yapabilir, Binlerce Yeni İnsanla Tanışıp Yeni Arkadaşlar Edinebilir, Samimi Dostluklar Kurabilirsiniz.